Eğitim Koçluğu Temel Seviye Eğitimi | Eğitim / Kurs

Eğitim Koçluğu Temel Seviye Eğitimi

Bu etkinlik sona ermiştir.

Eğitim Koçluğu Temel Seviye Eğitimi

Etkinlik Detayları


Etkinlik Detayları


Sertifikalı Online Eğitim
Eğitmen: Süleyman Akay
Eğitim Koçluğu Temel Seviye Eğitimi
Eğitim Koçluğu ya da popüler adıyla Öğrenci Koçluğu eğitimi, öğrencilerin daha başarılı olmaları için yapılan koçluk hizmetlerinin genel adıdır. Aslına bakarsanız, öğrenme, hatırlama ve hayata geçirme süreçlerine yapılan koçluk gibi düşünebiliriz.
Konu her ne kadar eğitim başlığı altında olsa da daha genel açıdan bakmak gerekmektedir. Sebebi her ne olursa olsun, stres yaratan bir etken, öğrenmeyi ve hatırlamayı da zorlaştıracağı için, süreç sadece eğitim ile alakalı olmayabilir.
Bu yüzden eğitim koçluğu eğitiminin eğitimle ile ilgili olan kısımları dışında, davranış, iletişim ve ilişki boyutlarını da kapsaması gerekmektedir.
Bu anlamda, Potansiyelim’in eğitim koçluğu, sadece eğitim konuları dışında, 360 derece bakış açısı ile bakmayı sağlamaktadır. Eğitimin en büyük kazanımlarından biri de, dünyadaki en başarılı stres yönetimi tekniği olan, “Oto hipnoz ile stres yönetimi” tekniğini içermesidir.
Eğitim Yöntemi:

Eğitimlerimizin tamamını canlı sınıf formatında yapıyoruz.
Eğitimlerde Zoom altyapısını kullanıyoruz. Uygulamayı telefonunuza, tabletinize ya da bilgisayarınıza indirerek eğitime girmenizi öneririz. Programı indirmeden de, tarayıcınız ile eğitime katılabilirsiniz.
Eğitimlerimize, Kameranızı ve sesinizi açmak isterseniz, aydınılık ve gürültüsüz bir ortamda, girmenizi öneririz.
Bütün eğitimlerimizde, kaçırdığınız kısımlar için, telafi imkanı sunarız.
Eğitim başlamadan 15 dakika önce toplantı salonu açılacak olup, Platformumuzdaki, “Eğitime gir” butonuna basarak girebileceksiniz. (Mail ile detaylı linkleri ve açıklamaları paylaşacağız.)
Eğitim sonunda sertifikanızı, kontrol panelinizden PDF formatında indirebileceksiniz.
Eğitimimiz kaydedilecek olup, kayıt katılımcıların bir ay boyunca izleyebilecekleri şekilde saklanacaktır. Bir ay sonunda kayıt silinecektir.
Kurumlara veya gruplara özel, kapalı ya da yüz yüze sınıflar için, “Kurumsal Eğitim Çözümleri” sayfamızı inceleyiniz.Potansiyelim Hakkında:
2011 yılında sadece online sınıf eğitimleri vermek için kurulduk.  Geçtiğimiz 10 yılda, 20.000 saatin üzerinde uzaktan eğitim ve seminer ile, çeyrek milyondan fazla özgün katılımcıya nitelikli eğitim ve seminer sunduk. Paylaşım ekonomisi ve pazaryeri mantığı ile çalıştığımız için hep yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.
Bugün 100e yakın eğitmenimiz ve 10 yıllık online eğitim deneyimimiz sayesinde, eğitim içeriği, süreç şeffaflığı, uygulama şekli, verimlilik ve sürdürülebilirlik gibi konularda yetkiniz. Bu yetkinliğimizi görebilmeniz, eğitim içeriklerimizi incelemeniz ve varsa sorularınızı eğitmenlerimize sormanız için, çok sayıda ücretsiz seminer yapıyoruz. Seminerlerimiz yanında yüzlerce farklı eğitimi de Potansiyelim bünyesinde bulabilirsiniz. Portalımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 
Eğitimimizi inclemek için buraya tıklayabilirsiniz. ZOOM  Giriş bilgileri eğitimden önce mail olarak ve SMS olarak gönderilecekti

 https://biletino.com/tr/e-dlb/egitim-koclugu-temel...

ETKİNLİĞİ PAYLAŞ
ETKİNLİK TAKVİMLERİ
 • Başlangıç Tarihi
  02 Aralık, 2021  20:00
 • Bitiş Tarihi
  04 Aralık, 2021  21:30
 • Lokasyon
  Online etkinlik
 • Mekan
  Mekan belirsiz
 • Katılım Bilgisi
  ZOOM - Biletino
 • Ücret
  Öncüler : 80,00 ₺ Erken Kayıt : 90,00 ₺ Normal Bilet : 100,00 ₺
Etkinlik Bilgisi
Benzer Etkinlikler