Peter Pan ve Varolmayan Ülke | Tiyatro

Peter Pan ve Varolmayan Ülke

Peter Pan ve Varolmayan Ülke

Peter Pan ve Varolmayan Ülke müzikali için biletinizi Akbank banka/kredi kartları (Axess – Wings- Free- Akbank Kart) ile indirimli satın alabilirsiniz.

Akbank Çocuk Tiyatrosu ve Zorlu PSM işbirliğiyle, Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. yılı için tiyatro sahnelerine kazandırılan Peter Pan ve Varolmayan Ülke, sezon boyunca Turkcell Platinum Sahnesi'nde!  Metin ve söz yazarlığını Mehmet Ergen’in üstlendiği müzikalin müziklerini Tuluğ Tırpan bestelerken koreografisini Beyhan Murphy üstlendi.

Wendy her akşam kardeşlerine masallar anlatıp yataklarına yatırır. Ancak bu gece, farklı bir gecedir. Masalların büyümeyen çocuğu Peter Pan, koruyucu perisi Tinkerbell ile çıkagelir. Kahramanlarımız, peri tozunun da yardımıyla Varolmayan Ülke adında bir adaya yolculuğa çıkar. Adada korsanlar ve deniz kızlarıyla yaşadıkları maceralar, Kayıp Çocuklar’ın yaşamını değiştirecektir.

Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. yılı için özel olarak yazılan bu müzikal, sezon boyunca Zorlu PSM’de. J.M. Barrie’nin ünlü romanı Peter & Wendy’den uyarlanan bu özgün eser, pek çok  tiyatro oyununa ve filme ilham veren karakterleri, yepyeni bir yorumla sahneye getirecek.

 

Yönetmen: Mehmet Ergen

OYNAYANLAR

Peter Pan: Yağız Can Konyalı 

Wendy: Elif Gülalp

Tinkerbell: Su Sonia Herringhttps://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/peter-pan-ve-...

ETKİNLİĞİ PAYLAŞ
ETKİNLİK TAKVİMLERİ
 • Başlangıç Tarihi
  17 Kasım, 2022  15:00
 • Bitiş Tarihi
  17 Kasım, 2022  17:00
 • Lokasyon
  İstanbul, Beşiktaş
 • Zorlu PSM - Turkcell Platinum Sahnesi
 • Katılım Bilgisi
  Passo
 • Ücret
  Genel Satış : ₺220,00 Kısıtlı Görüş : ₺165,00
Etkinlik Bilgisi
Benzer Etkinlikler
30 Ekim, 2022
İstanbul
04 Kasım, 2022
İstanbul
05 Kasım, 2022
İstanbul
06 Kasım, 2022
İstanbul
12 Kasım, 2022
İstanbul
17 Kasım, 2022
İstanbul