Stand Up ''Çok Doluyum'' | Stand-Up

Stand Up ''Çok Doluyum''

Stand Up ''Çok Doluyum''

Cenk Tunalı'nın "Çok Doluyum" adlı stand up gösterisi 29 Ekim Cumartesi akşamı Back Perfomans sahnesinde ...

Tiyatro Kılçık’ın kurucusu, yönetmeni, eğitmeni, oyuncusu, kısaca her şeyi, Cenk Tunalı çok dolu, anlatmadan da rahatlamayacak. Yıllardır sektörde ve kendi özelinde birçok “Kılçık” hikayeleri ile karşılaşan Patron (Biz ona öyle sesleniyoruz) Hikayelerini paylaşacak, paylaştıkça çoğalacak, çoğaldıkça hatırlayacak, hatırladıkça yenilerini anlatacak. Peki, nedir bu hikayeler?

Oyunculuktan yönetmenliğe, yazarlıktan eğitmenliğe, sahne üstünden gündelik ilişkilere; kısacası çocukluktan yetişkinliğe biriktirdiği her şey. Sadece başkasının hikayeleri olarak düşünmeyin; dinleyecekleriniz aslında arkadaşlarınızın, akrabalarınızın, mahallenizdeki bakkalın, üst komşunuz Neriman Teyze’nin, sizin, bizim, hepimizin hayatı. Yani hem tanıdık hem yepyeni bir gösteri bekliyor sizi. Gösteri olarak da tanımlamak çok doğru değil bir yandan; kiminiz söyleşi, kiminiz dinleti, kiminiz stand-up diyecek bu anlatılanlara; kiminiz de belki bambaşka bir tad alacak sonunda.

 

Ama şu kesin ki gülümseyerek ayrılacaksınız salondan, hatta hep hatırlayacağınız hikayeler kalacak aklınızda. Bazen bir anda aklınıza gelen, tatlı tatlı dilinize dolanan şarkılar gibi; buselik makamında.https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/standup-cok-d...

ETKİNLİĞİ PAYLAŞ
ETKİNLİK TAKVİMLERİ
 • Başlangıç Tarihi
  29 Ekim, 2022  20:00
 • Bitiş Tarihi
  29 Ekim, 2022  22:00
 • Lokasyon
  İstanbul, Tuzla
 • Back Performans
 • Katılım Bilgisi
  Passo
 • Ücret
  Genel Giriş : ₺112,00
Etkinlik Bilgisi
Benzer Etkinlikler
28 Ekim, 2022
İstanbul
28 Ekim, 2022
İzmir
29 Ekim, 2022
İstanbul
30 Ekim, 2022
İstanbul
30 Ekim, 2022
İstanbul